Filosoofia

Vladimir

Kõik sõltub lõppkokkuvõttes sellest, kui palju Sa hoolid sellest joogist, mis Sulle lõpuks tassi sisse jookseb ja mille Sa ära jood. Kui Sul on sellest ükskõik, siis ... see on täiesti okei ka. Aga kui see Sind tõesti huvitab, siis tõenäoliselt on Sul selle kohta oma arvamus – milline ta olema peab. Ja sellest hetkest enam ei piisa Sulle kellegi teise eelseadistatud masinast. Vaid Sa tahaksid ise olla selle protsessi osa. Lihtsalt on teatud hulk inimesi, kellele meeldib asju ise teha. Kui oled lugenud siiamaani, siis tõenäoliselt oled Sina üks neist. Mõnele meeldib, et sportautol peab olema kindlasti kolm pedaali ja käigukang. Mõnele meeldib turul käia, osta talumehelt liha ja siis ise kodus hakklihaks vändata ning sellest burgereid valmistada. Kellele meeldib oma aia õuntest sügisel ise õunamahla valmistada. Seda nimekirja võib jätkata. Aga usun, et Sa said aru, mida ma mõtlen. Rocket Espresso’ga kohvi valmistamine on samasugune protsess. Sa ise oled seadistanud jahvataja, ise otsustad, et mitut grammi ube kasutad. Ise pressid kinni ja otsustad, et kui tugevalt ning lõpuks otsustad ise, mitu sekundit lased kohvil joosta. Keerulisemate masinate puhul otsustad veel „pressure profilingu“ detailid ka. Ise oled peremees otsast lõpuni. Tõenäoliselt naudid Sa selle protsessi iga liigutust. Seda kõike selle nimel, et see jook, mille ära jood oleks värske, kvaliteetne ja hea ning vastaks justnimelt Sinu maitsele. Iga tassitäis espressot on tegelikult väike ja unikaalne Sinu enda looming. Sinu kunst. Sulev Lipp Lumi Espresso

1

Ametlik esindaja

Lumi Espresso OÜ on Rocket Milano S.r.l. (Rocket Espresso) ametlik esindaja Eestis.

2

Vahetu suhtlemine

Oleme Teie jaoks alati olemas ka päriselt. Kaugel sellest, et me oleme vaid e-pood. Helista meile, kirjuta meile. Jagame nõu, kui vaja tuleme kohale ja seadistame Sinu uue masina ja jahvataja. Oleme olemas päriselt.

3

Usaldusväärne järelteenindus

Meil on professionaalne järelteenindus koos professionaalse meeskonnaga, kes lahendab kõik võimalikud mured kiirelt ja korrektselt. Rocket Espresso Milano seisab samuti meie seljataga.