Meist

Vladimir

Rocketit ja mind viis kokku tegelikult hoopis rattasport. Aktiivse ratturina ja rattamaailma jälgijana olin kohanud Rocket Espresso masinaid paljude profitiimide varustuses ning paljude rattaproffide kodus. Nad ei olnud kitsid ka oma ilusate masinate eksponeerimisega.

Ma olen olnud suur kohvi ja espressosõber aastaid. Iga rattasõidu ette on käinud tass või topelttass head espressot. 2019 aasta oktoobris külastasin Rocketi tehast Milano lähistel, kohtusin nii Andrew kui Daniele’ga (Rocket Espresso omanikud) ning sõlmisime lepingu Rocket Espresso masinate ametlikuks esindamiseks Eestis. Oleme müünud sadu masinaid, saanud tänu sellele tuttavaks paljude toredate inimestega. On puhas rõõm tegeleda millegagi, mis on endale nii südamelähedane ja mis teeb rõõmu ka teistele.

Rocketi masinaid kasutades teed Sa oma kohvi ise. See oligi see, mis mind ennast hakkas kõigepealt huvitama. Lihtsalt nupu vajutamine... see pole see. Ise jahvatad, ise pressid, ise otsustad, et kui kaua lased joosta. Ise oled see, kes otsustab ja mitte ei käi lihtsalt teiste jälgedes. Ise oled ise peremees. Teed nii, nagu Sulle meeldib. Garanteerin – ka maitse on parem.

Mõnusat nautimist,

Sulev Lipp
Lumi Espresso

1

Ametlik esindaja

Lumi Espresso OÜ on Rocket Milano S.r.l. (Rocket Espresso) ametlik esindaja Eestis.

2

Vahetu suhtlemine

Oleme Teie jaoks alati olemas ka päriselt. Kaugel sellest, et me oleme vaid e-pood. Helista meile, kirjuta meile. Jagame nõu, kui vaja tuleme kohale ja seadistame Sinu uue masina ja jahvataja. Oleme olemas päriselt.

3

Usaldusväärne järelteenindus

Meil on professionaalne järelteenindus koos professionaalse meeskonnaga, kes lahendab kõik võimalikud mured kiirelt ja korrektselt. Rocket Espresso Milano seisab samuti meie seljataga.